Hakkımızda

Hakkımızda

MISIRLIOĞULLARI GURUBU  1975 yılında Soğanlık-Kartal’ da Mısırlıoğulları ticaret adı altında Elk. Mühendisi  Sedat MISIR tarafından kurulmuş olup, günümüze kadar birçok projeyi başarı ile tamamlamış elektrik proje mühendislik ve taahhüt firmasıdır.

MISIRLIOĞULLARI GURUBU  Uzman deneyimli kadrosuyla Ağır sanayi yapıları, Enerji nakil hatları, Fabrikalar, İş ve Alışveriş merkezleri, Genel müdürlük ve yönetim binaları, Konutlar ve çok katlı binalar, Ofis, Mağaza, Restoran, Hastane ve Banka şubeleri, Çevre ve yol aydınlatmaları ve diğer niteliklerdeki yapılar alanlarında faaliyet gösteren sektörün öncü kuruluşlarından başında yer almaktadır..

Günümüzde,  MISIRLIOĞULLARI GURUBU  kuruluşu olan ; Elif İnşaat Mob.Mad.K.Ür.Ltd.Şti. gurubumuzun Taahhüt işlerini, Mısırlıoğulları Mühendislik ise gurubumuzun Proje, mühendislik ve müşavirlik işlerini yürütmektedir..

MISIRLIOĞULLARI GURUBU gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, konusunda uzman teknik ve idari kadrosuyla teknolojiyi doğru kullanma ve üretim standardını maksimumda tutma ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz
Güvenilirlik
Dürüstlük
Müşteri Odaklılık
Toplam Kalite
Sürekli Gelişim
Ekip Çalışması

Çalışma yöntemi esaslarımız
Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, fizibilite etüt hazırlıklarının yapılarak ön projelerin hazırlanması, Maliyet ve bütçe analizinin yapılması,İdari ve resmi prosedür çalışmalarının tamamlanması,Uygulama projelerinin müşteri ile yapılan görüşmeler sonucu tamamlanması,Kaliteli, standart normlara ve teknolojik yeniliklere uygun ürünlerin seçimi, Malzeme temin süreleri ve işçilik süresinin inşaat iş programlarına uyumluluğunun sağlanarak sevkıyatın yapılması, Çevreyle ve diğer sistemlerle uyumluluğu sağlanan ve gelişmelere açık olacak şekilde tasarlanan sistemin, kurulumuna başlanılması, Sistemin devreye alınması,Danışmanlık hizmetlerinin sunulması

Katalog TIKLAYIN